Yerli Otomobil Şirketi İçin Detaylar Belli Oldu!

Yerli otomobil için İstanbul'da gizli bir ofis kuruldu ve ünlü danışmanlık firmasıyla imzalar atıldı. Bilindiği üzere yerli otomobil üretecek babayiğitler açıklanmış ve şirketin 2018 başlarında kurulacağı söylenmişti.

0
Yerli Otomobil

Yerli otomobil için İstanbul’da gizli bir ofis kuruldu ve ünlü danışmanlık firmasıyla imzalar atıldı. Bilindiği üzere yerli otomobil üretecek babayiğitler açıklanmış ve şirketin 2018 başlarında kurulacağı söylenmişti.

Otomotiv’de Vizyonumuz Made in Turkey

MÜSİAD Genel Merkezi’nin Sakarya’da 8. Düzenlediği Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında, “Otomotiv’de Vizyonumuz Made İn Turkey” programında konuşan 5 Babayiğitten birisi olan Ethem Sancak,  yerli otomobili üretecek olan şirketin mart ayı bitmeden kurulacağını söyledi.

Yerli otomobil için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı, Vestel, Turkcell, BMC, Karsan ve Anadolu Grubu tarafından görevlendirilen isimler, yeri ve detayları gizlenen ofiste çalışmalarına başladı.

Kurulacak Şirkete Dünyaca Ünlü Danışmanlık Firması

Rekabet gücü yüksek ve uluslararası standartlarda araçlar üretmeyi hedefleyen şirket, dünyaca ünlü bir danışmanlık firması olan Boston Consulting Group ile anlaştı.

BCG

 

 

 

 

Lider danışmanlık firmalarından olan Boston Consulting Group (BCG)‘nin temel bilgileri şöyle:

Boston Consulting Group

PAYLAŞ
Önceki İçerikFacebook Yakında Zengin ya da Fakir Olup Olmadığını Söyleyebilir
Sonraki İçerik17 Kritik İpucu ile E-Mail Pazarlamanızı Güçlendirin
Konvansiyonel ve dijital medya kampanyalarının planlanması ve icra edilmesi üzerine çalışan ve https://dijilopedi.com'un kurucularından olan Cengizhan SALİH, dijital pazarlama özelinde SEO, AdWords, PPC, Analytics ve Sosyal Medya Reklamları konularında çalışmalar yürütmektedir. "Dijital Araçlar"ı kullanım bilgisinin yanında, "İstatistik" ve "Pazarlama" bilgisini de kullanarak, dijital pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz