WhatsApp’a Yeni Özellikler Geliyor – Touch ID Desteği

WhatsApp, iPhone’lar için Touch ID desteği, karanlık mod, grup sohbetlerinde anket yapabilme ve yine grup sohbetlerine 4.096 kişi ekleyebilme gibi yeni özellikler ile donatılıyor.

0
WhatsApp Yeni Özellik, WhatsApp

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yeni özellikler geliyor!

WhatsApp, iPhone’lar için Touch ID desteği, karanlık mod, grup sohbetlerinde anket yapabilme ve yine grup sohbetlerine 4.096 kişi ekleyebilme gibi yeni özellikler ile donatılıyor.

Yukarıda anlatılan bu yeni özelliklerin iOS, Android ve Windows Phone kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Whatsapp Touch ID

WhatsApp’a ekleneceği belirtilen bu yeni özelliklerinden Touch ID desteği, iOS  kullanıcılarının WhatsApp sohbetlerine/yazışmalarına parmak izleriyle erişme kolaylığı getirecek. Öncesinde sadece 256 kullanıcı eklenebilen WhatsApp gruplarına yine bu yeni özellikle 4.096 kişiye kadar kullanıcı eklenebilecek.

WhatsApp’ın arayüzünde daha koyu renkler isteyen kullanıcılar ise karanlık mod özelliği ile istediklerini gerçekleştirebilecek.

Son olarak, WhatsApp sohbet uygulamasının Apple Watch’a özel bir sürümünün yakın zamanda kullanıcılara sunulacağı öngörülüyor.

BENZER:  Dijital Reklam Yatırımlarının 2017 Karnesi - IAB Türkiye AdEx TR
PAYLAŞ
Önceki İçerikFacebook Marketplace Servisini Türkiye’de Kullanıma Sundu
Sonraki İçerikGoogle URL Kısaltma Servisini Kapatıyor
Sosyal medya yönetimi üzerine çalışan ve Dijital pazarlamaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Dijilopedi'nin kurucularından olan Halil BAYRAK, SEO, AdWords, Analytics ve Sosyal Medya Yönetimi konularında çalışmalar yürütmektedir. "Dijital Araçlar"ı kullanım bilgisinin yanında, "İstatistik" ve "Pazarlama" bilgisini de kullanarak, dijital pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz