Reklamsız Youtube Dönemi – Youtube Premium Türkiye’de Hizmete Başladı

0
Youtube Premium Türkiye

Video reklam platformu olarak oldukça sık tercih edilen YouTube, Türkiye’deki kullanıcılara reklamsız video izleme hizmeti olan eski adı ile YouTube Red olarak da bilinen YouTube Premium Türkiyede hizmete başladı.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium kullanıcılara uzun zamandır istedikleri özellikleri ücretli şekilde sunduğu hizmettir. Peki neler var bu üyeliğin içerisinde derseniz;

  • Reklamsız Video İzleme
  • Çevrimdışı Video İzleme ya da İndirme
  • Arka Planda Oynatma gibi özellikler sunmaktadır.
Youtube premium üyelik tanıtımı
Youtube Premium Türkiye

YouTube Premium Üyelik Ücretleri

YouTube Premium hizmeti ülkemizde 16,99 TL olarak ücretlendiriliyor. Şu anlık YouTube Premium hizmetinin üç ay boyunca ücretsiz kullanılabileceğini de belirtmiş olalım.

Bu konuya hem kullanıcılara bilgi aktarmak hem de reklamverenler için bu hizmetin ne gibi sonuçlar doğuracağına odaklanmak istedik. Görüşlerinizi bekliyoruz…

PAYLAŞ
Önceki İçerikWeb Site Trafiği Öğrenme Yöntemi – 3 Alternatif
Sosyal medya yönetimi üzerine çalışan ve Dijital pazarlamaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Dijilopedi'nin kurucularından olan Halil BAYRAK, SEO, AdWords, Analytics ve Sosyal Medya Yönetimi konularında çalışmalar yürütmektedir. "Dijital Araçlar"ı kullanım bilgisinin yanında, "İstatistik" ve "Pazarlama" bilgisini de kullanarak, dijital pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz