iPhone SE 2 Özellikleri, Fiyatı ve Diğer Tüm Detaylar

0

Apple‘ın iPhone X modeli beklentilerin çok altında kalmıştı hatırlarsınız. Görünüm olarak kullanıcıya hitap ediyor olsa da fiyat olarak oldukça yüksek bir maliyete sahipti. Apple’ın bu durum karşısında yeni bir strateji ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. 10. yıla özel çıkartılan iPhone X‘in görünümüne sahip olması beklenen iPhone SE 2 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Apple ilk olarak 2016 yılında Çin pazarına giriş yapmış ve iPhone SE modelini çıkartmıştı. 4 inç boyutundaki iPhone SE, özellikle Çin pazarında büyük ilgi görmüştü. Uygun fiyatından dolayı ülkemizde de büyük ilgi gören iPhone SE serisinin 2. versiyonunun yakında tanıtılması beklentiler arasında. iPhone SE 2′nin Mayıs ve Haziran ayı içerisinde tanıtımının yapılması da beklentiler arasında.

iPhone SE 2 Görüntüleri 

Twitter’daki ünlü sızıntı hesaplarından biri olan Benjamin Geskin‘e göre, iPhone SE 2‘de cam kasa ve kablosuz şarj özelliklerine sahip olacak ve iPhone 7‘de bulunan işlemci iPhone SE 2‘de de kullanılacak.

Apple‘ın son zamanlarda kullanıma sunduğu en önemli özelliklerden biri olan Face ID ve standart kulaklık girişi ise iPhone SE 2‘de yer almayacak.

Diğer yandan Olixar‘ın sergilediği bu ekran koruyucu filmi ile telefonun tüm tasarımı da sızmış oldu. Kasa yapısı olarak ilk modele benzeyen yeni model, iPhone 8’in özelliklerinin mini modeli gibi olacak.

iPhone SE 2
iPhone SE 2

Apple A10 yonga seti, 5 inç büyüklüğünde ekran ve 2 GB RAMe sahip olması beklenen yeni modelde, True Tone ve 3D Touch gibi ekran teknolojilerinin yer almaması bekleniyor.

Ekran konusunda yaklaşık olarak 720P çözünürlüğünde Retina ekran ile gelmesi beklenen telefonda, OLED yerine LCD ekran kullanılacak. Bu da telefon fiyatını ciddi oranda etkileyecek.

Türkiye pazarında 2.000 ile 2.500 TL arasında piyasaya çıkması bekleniyor. Son olarak telefonun kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceğini belirtelim.

2 farklı görüş ile iPhone SE 2 hakkında yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Sağlıcakla kalın.

PAYLAŞ
Önceki İçerikWhatsApp Üzerinden Instagram Videoları İzlenebilecek
Sonraki İçerikGoogle Reklamlarında Yapay Zeka Dönemi – Maksimum Dönüşüm
Sosyal medya yönetimi üzerine çalışan ve Dijital pazarlamaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Dijilopedi'nin kurucularından olan Halil BAYRAK, SEO, AdWords, Analytics ve Sosyal Medya Yönetimi konularında çalışmalar yürütmektedir. "Dijital Araçlar"ı kullanım bilgisinin yanında, "İstatistik" ve "Pazarlama" bilgisini de kullanarak, dijital pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz