Google One Kullanıma Sunuldu

Google One’ın abonelik sistemi 100 GB için 1.99 dolardan başlıyor. 200 GB için aylık 2.99 dolar, 2 TB için ise 9.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

0
Google One Kullanıma Sunuldu

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan, Google‘ın yeni depolama sistemi Google One kullanıma sunuldu.

Birkaç ay önce duyurulan Google’ın yeni depolama sistemi Google One, 15 Ağustos itibariyle kullanıma sunuldu. Google’ın yaptığı açıklamaya göre bir bulut depolama servisinden daha fazlası olan uygulama da, uygun fiyatların yanı sıra ürün ve hizmetlerle ilgili sorular için uzmanlarla telefonda görüşmek veya üyeliğinizi 5 aile üyesiyle paylaşmak gibi birçok imkan bulunuyor.

Google One Ücretleri

Google One’ın abonelik sistemi 100 GB için 1.99 dolardan başlıyor. 200 GB için aylık 2.99 dolar, 2 TB için ise 9.99 dolar ödemeniz gerekiyor. Eğer daha fazla bulut depolama yerine ihtiyacınız varsa 10 TB, 20 ve 30 TB için 100 ile 300 dolar arasında değişen ödeme planlarına dahil olabilirsiniz

Uygulama şu anda sadece Amerika’da kullanılabilir durumda fakat kısa süre sonra Türkiye’de de kullanıma sunulacak

BENZER:  Google Chrome'a Reklam Engelleme Özelliği Geliyor
PAYLAŞ
Önceki İçerikGoogle AdWords Yerini Google Ads’e Bırakıyor
Sonraki İçerikTUİK Türkiye’nin İnternet Kullanım Alışkanlıkları Raporu
Sosyal medya yönetimi üzerine çalışan ve Dijital pazarlamaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Dijilopedi'nin kurucularından olan Halil BAYRAK, SEO, AdWords, Analytics ve Sosyal Medya Yönetimi konularında çalışmalar yürütmektedir. "Dijital Araçlar"ı kullanım bilgisinin yanında, "İstatistik" ve "Pazarlama" bilgisini de kullanarak, dijital pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz