Gmail’de Planlı Mail Gönderme Dönemi Başlıyor

Arama devi Google'ın mail servisi olan Gmail'de aynı sosyal medyadaki ileri tarihli paylaşım planlamalarında olduğu gibi, mail gönderim zamanının planlanabileceği yeni özelliği devreye alıyor.

0
Gmail'de Planlı Mail Gönderme Dönemi Başlıyor

Gmail’de Planlı Mail Gönderme Dönemi

Arama devi Google’ın mail servisi olan Gmail‘de aynı sosyal medyadaki ileri tarihli paylaşım planlamalarında olduğu gibi, mail gönderim zamanının planlanabileceği yeni özelliği devreye alıyor. Artık istenilen gün ve tarihte mail gönderimi yapılabilecek.

Daha öncesinde de belirtildiği gibi Google, bir süredir zaman planlı E-Mail özelliği üzerinde çalışıyordu. Google‘ın mail servisi olan Gmail’in Android sürümünde, beklenmekte olan zaman planlı E-Mail özelliğini devreye aldı.

Gmail’de Planlı Mail Gönderme Dönemi Başlıyor

Google‘ın zaman planlı E-Mail özelliği Temmuz 2018’de keşfedilen bazı kod satırları ortaya çıkmıştı. Şimdi de uygulamanın 2019.03.03.238017425 versiyonunda fark edilen bu kodlar, Gmail‘in mailleri 2 dakika ile 50 yıl arasında, istenilen bir tarihte mail gönderimine izin vereceğini gösteriyor. Tarihe göre planlanabilen E-Maillerin iptal etme özelliğine de sahip olacağını belirtelim.

An itibariyle bu yeni özelliğin sadece Android platformunda mı yer alacağı yoksa önümüzdeki günlerde diğer platformlara da sunulup sunulmayacağı netlik kazanmadı. Google‘ın konu hakkında yapacağı açıklama ile konuyu güncelliyor olacağız.

BENZER:  Dünyanın En İyi 5 Dijital Pazarlama Uzmanı - 2018 Brand24 Analizi

CEVAP VER

Lütfen buraya görünüşünüzü giriniz.
Lütfen isminizi buraya giriniz